Loading...

Meist

Jaanson ja Ko OÜ on eesti kapitalil asutatud 1996. aastal ( algselt Jaanson & Co aktsiaseltsina). Ettevõtte on oma 20. tegevusaasta jooksul tegutsenud põllumajanduse ( kasutusel oli 600 ha põllumaad), autotranspordi, kinnsvara haldamise ja juhtimise ning hoonete ehituse turul.

Müügitegevuse kogemust omame  jae-ja hulgikaubanduse valdkonnas 15 aastat, meie loodud on kaubamärk “Sanlux" eesti turule ja käivitati kolm sanitaartehnika ning ehitusmaterjalide müügiga tegelevat kauplust Tallinnas, Raplas ja Kohilas ( täna ei oma kaubamärki “Sanlux").

Väliskaubanduse kogemusena on kasutatud põllumajandustehnika, traktorite ja veoautode müük ja vahendamine aastatel 1998-2005.

Ettevõtte praegune tegevus on suunatud äriinnisvara juhtimisele, haldamisele ning oma kinnisvara arendustele.
Ettevõtte juht Margus Jaanson omab erialast kõrgharidust Tallinna Tehnikaülikoolist. Kõik kaasatud nõustajad/ partnerid on oma ala vaieldamatud spetsialistid ja olnud turul 20 ning enam aastat.

Pakume eraisikutele kinnisvara valdkonda puudutavaid teenuseid ning nõustame kõiki vajalikke etappe, alates kinnistu ostust, kuni projekteerimise ja ehitamiseni välja.

Lugupidamisega
Margus Jaanson